Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd - Verkocht

Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Grafiek (handgesigneerd)

Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Flip van der Burgt - Mooie grote 1e druk Kleurhoutsnede "Vrouw met doek" gesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Flip van der Burgt (1927-1977)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Hout/Linosnede
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 35 x 30 cm (h x b)
Incl. lijst 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
  • In 1977 overleed de graficus Flip van der Burgt (1927-1977) als gevolg van een ongeneeslijke ziekte. Toen hem voor zijn dood gevraagd werd of hij niet teleurgesteld was dat hij maar 'zo kort' mocht leven, antwoordde hij: 'ik heb intens geleefd en ik heb als kunstenaar veel mogen zeggen. Belangrijker mensen dan ik werden maar 33.' De 'Stichting Vrienden van Flip van der Burgt' bracht een boekje uit waarvoor Nicole van der Schaaf en Wil Zaal de teksten schreven. Verreweg het grootste deel van de uitgave is gevuld met houtsneden uit een serie getiteld 'Bijbel zwart/wit' (1965). Van der Burgt werkte bij voorkeur in zwart/wit. De titels van zijn werk verwijzen vaak naar de bijbel, ze zijn meestal ironisch, b.v. 'Dan maar geen paradijs' of 'God doet soms vreemde dingen'. Van der Burgt was de ziel achter 'Werking', later 'Graphil', 'n Organisatie(tje) die op geengageerde wijze exposities, discussies, akties en ook twee boekuitgaafjes, verzorgde
weinig zichtbare onregelmatigheden. Professioneel ingelijst.
Binnen Nederland € 10,00