Floris Jespers - Afrikaanse periode

Floris Jespers - Afrikaanse periode kopen? Bied vanaf 1250!
Floris Jespers - Afrikaanse periode kopen? Bied vanaf 1250!Floris Jespers - Afrikaanse periode kopen? Bied vanaf 1250!
  • Floris Jespers (1889-1965)
Jaartal1955
DragerBoard
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 x 52 cm (h x b)
Incl. lijst50 x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeer speciaal werk
Horizontaal Afrikaanse figuren
Verticaal Afrikaanse dame
Gesigneerd en dated 1955
Mooie staat achter glas
Binnen België Gratis verzending
Naar Nederland Gratis verzending
Naar Duitsland € 15,20

Floris Jespers (1889-1965)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  thelau
Lid sinds 2021
22 verkochte items
Alle items van deze verkoper (11)
65 cm
50 cm
52 cm
37 cm
Starttijd11-12-2023 om 14:07
Eindtijd16-12-2023 om 21:09
Openingsbod € 1.250
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieMiddelkerke,  België