Floris Meydam - Elements Water

Floris Meydam - Elements Water kopen? Bied vanaf 100!
Floris Meydam - Elements Water kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Elements Water kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Elements Water kopen? Bied vanaf 100!Floris Meydam - Elements Water kopen? Bied vanaf 100!
  • Floris Meydam (1919-2011)
Type kunstwerk Glas / Keramiek
Afmetingen 17 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gemerkt Handgesigneerd
Dit werk is onderdeel van de Glas, Keramiek, Design & Objecten Special special.
Uit de serie Elements van Royal Leerdam, de complete set Water. Ontwerp Floris Meydam. Eén gesigneerd. De afmeting is van de grootste.
Binnen Nederland € 9,00
Naar België € 25,00
Naar Duitsland € 19,50
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80