Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Van de zeer bekende schilder Floris Verster wordt zelden werk te koop aangeboden. Deze tekening is nog origineel gelijst in een smal bruin houten lijstje en verkocht door de gebroeders Koch in DEN HAAG. Het lijstje is nooit open geweest. De tekening zal in originele goede staat zijn. Het paard is vanaf de achterzijde getekend en in combinatie met de titel best komisch. Potlood op gebruind papier, gesigneerd en gedateerd '81 ( = 1881 )
Aangetekende verzending of afhalen on Heemstede.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Heemstede, Nederland |
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 17-1-2018 om 17:52 |
Eindtijd | 31-1-2018 om 17:52 |