Larry Zox - "Crow Slab II" 1980 - Beperkte oplage van 160 - Genummerd
Fon Klement - Paysage Jaunaire
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Vroegste ets van Floris Verster, groot schilder der Tachtigers.
Voorstelling van een tweetal geplukte hanen.
Losbladig, zichtmaat 12,5x24, bladmaat 23,5x33,5
Gemonogrammeerd en gedateerd in de plaat r.o. 'F.V.88'
Rechtsonder signatuur in potlood 'Floris Verster'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 18-12-2014 om 21:27 |
Eindtijd | 25-12-2014 om 21:27 |