Chris Britz - Twee handgesigneerde offset-lithografiën: Ronaldo, George Weah
Type | Bijzondere Uitgaves |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Fraaie ets door Floris Verster van Wulverhorst
Verster behoorde met Toorop en Breitner tot de Nederlandse Avant-garde kunstenaars van het eind van de 19de eeuw
Voorstelling van kale kastanjebomen
Losbladig, beeldmaat 21,2x12,9, bladmaat 31x25
Niet gesigneerd
Literatuur: Scherjon 8
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Objectlocatie | Oegstgeest, Nederland |
Starttijd | 26-2-2018 om 11:44 |
Eindtijd | 7-3-2018 om 14:44 |