Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie ets door Floris Verster van Wulverhorst (Leiden 1861-1927).
Verster behoorde met Toorop en Breitner tot de Nederlandse avant-garde kunstenaars van het eind van de 19de eeuw.
Voorstelling van kale kastanjebomen.
Literatuur: Scherjon 8
Ets op Japans papier
Losbladig
Beeldmaat 21,2x12,9 cm
Bladmaat 31x23,5 cm
Volledig gegarandeerd
Verzendkosten: 10 euro (aangetekend tussen hardboard platen).
Starttijd | 24-7-2013 om 17:38 |
Eindtijd | 31-7-2013 om 17:38 |