Paul Corvers - Flow (472)

Paul Corvers - Flow (472) kopen? Bied vanaf 195!
Paul Corvers - Flow (472) kopen? Bied vanaf 195!Paul Corvers - Flow (472) kopen? Bied vanaf 195!Paul Corvers - Flow (472) kopen? Bied vanaf 195!Paul Corvers - Flow (472) kopen? Bied vanaf 195!
  • Paul Corvers (1953)
Jaartal2005
TechniekAcryl
DragerPaneel
StijlExpressionistisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen17.6 cm x 30.6 cm (h x b)
Lijst29.4 cm x 42.4 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Het werk is gemonteerd op een mat zwarte ondergrond.

Paul Corvers (1953)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  zwart
FA. (8 )

42 verkochte items
Alle items van deze verkoper (5)
42.4 cm
29.4 cm
30.6 cm
17.6 cm
Sluit over 7d 21u 13m 53s
Openingsbod€ 195
Objectlocatie's-Hertogenbosch,  Nederland
Starttijd:28-11-2022 om 07:36
Eindtijd:11-12-2022 om 19:48