Gena - Flowers - Verkocht

Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!
Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!Gena - Flowers kopen? Bied vanaf 300!
  • Gena (1982)
Jaartal2020
TechniekAcryl
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 140 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Origineel schilderij van kunstenaar Gena. Wordt geleverd met een certificaat van echtheid. Acrylverf op doek.Zijkanten zijn mee geschilderd, zodat geen lijst nodig -direct op te hangen.Het schilderij is voorzien van een vernislaag, dus extra beschermd tegen stof, vuil en vochtinvloed! Formaat : 70x140cm3D

Origineel Schilderij 3D

Gena (1982)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (17)
Geplaatst door  Gena
FA. (18)

253 verkochte items
Alle items van deze verkoper (7)
140 cm
70 cm
Dit item is verkocht voor 287,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:18-10-2020 om 10:04
Eindtijd:22-10-2020 om 09:26
HannekevandenBoom
22 okt. / 09:22
€ 250