Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen

Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!
Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!Fon Klement - Bloemstilleven met Rozen kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

228 verkochte items
Alle items van deze verkoper (14)
  • Fon Klement (1930-2000)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal2000
TechniekPotlood
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstIngelijst
Afmetingen14.5 cm x 15 cm (h x b)
Lijst53 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
 Een ingelijste tekening van de bekende kunstenaar Fon Klement (1930-2000), gemaakt op 69-jarige leeftijd in het jaar van zijn overlijden.

Gesigneerd en gedateerd linksonder.

Ingelijst in een eenvoudige witte lijst met een kartonnen passe-partout.

Fon Klement (1930-2000)

Alle items van deze kunstenaar(9)
Geplaatst door  MBZ
FA. (18)

228 verkochte items
43 cm
53 cm
15 cm
14.5 cm
Sluit over 2d 10u 14m 00s
Openingsbod€ 125
ObjectlocatieDen Haag, Nederland
Starttijd:31-07-2022 om 22:40
Eindtijd:14-08-2022 om 16:03