Fon Klement - Fon Klement, boardsnede uit 1971. titel: Abiogenesis. beeldformaat 50 x 50 cm.

Fon Klement - Fon Klement, boardsnede uit 1971. titel: Abiogenesis. beeldformaat 50 x 50 cm. kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 86,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Fon Klement (1930-2000)
TechniekHout/Linosnede
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/24

Fon Klement, boardsnede uit 1971.

titel: Abiogenesis.

beeldformaat 50 x 50 cm.

bladformaat 63 x 56.3 cm.

oplagenummer 3/24

kosten verzending in NL en BE € 10.00

Goede conditie

Dit item is verkocht voor 86,25(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:18-01-2021 om 12:45
Eindtijd:29-01-2021 om 14:25

Biedingen (1):

Chop
29 jan. / 13:50
€ 75