FA. (4)

Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren

Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!
Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!Fon Klement - Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren kopen? Bied vanaf 325!

Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
Alle items van deze verkoper (20)
  • Fon Klement (1930-2000)
Jaartal1992
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen10 cm x 10 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage35/90
Marjon Bloem Zwart wit in en achter kleuren
Fon Klement zeven gedichten
De werken zijn in cassette van 35 x 28 cm.

De werken zijn in goede staat

Fon Klement (1930-2000)

Alle items van deze kunstenaar(11)
Geplaatst door  iledere
FA. (14)

457 verkochte items
10 cm
10 cm
Starttijd:21-06-2022 om 15:14
Eindtijd:01-07-2022 om 19:36
Openingsbod€ 325
ObjectlocatieUtrecht, Nederland