Fon Klement - Zonder titel

Fon Klement - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!

Fon Klement - Zonder titel

Verkoopprijs: € 27,60 (Incl. 15% veilingkosten)

Fon Klement - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!Fon Klement - Zonder titel kopen? Bied vanaf 24!

Geplaatst door  deKunstZolder
FA. (8)

1088 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
  • Fon Klement (1930-2000)
Jaartal1987
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen28.5 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
GRATIS VERZENDING binnen NL!
  • Voorzien van droogstempel
  • Drukgangen: 3
  • Zeefdruk is door meesterzeefdrukker Wout van der Vet met de hand gedrukt
  • Gesigneerd met potlood door de kunstenaar
  • Nummer wijkt af van de foto

Dit item is verkocht voor 27,60(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:06-01-2021 om 23:04
Eindtijd:12-01-2021 om 19:01

Biedingen (1):

Kwakmania
9 jan. / 22:52
€ 24