Fons Haagmans - Pour les bons enfants ( vliegende engel)

Fons Haagmans - Pour les bons enfants ( vliegende engel) kopen? Bied vanaf 95!
Fons Haagmans - Pour les bons enfants ( vliegende engel) kopen? Bied vanaf 95!Fons Haagmans - Pour les bons enfants ( vliegende engel) kopen? Bied vanaf 95!Fons Haagmans - Pour les bons enfants ( vliegende engel) kopen? Bied vanaf 95!Fons Haagmans - Pour les bons enfants ( vliegende engel) kopen? Bied vanaf 95!Fons Haagmans - Pour les bons enfants ( vliegende engel) kopen? Bied vanaf 95!Fons Haagmans - Pour les bons enfants ( vliegende engel) kopen? Bied vanaf 95!

Geplaatst door  NeoGeo
FA. (5)

90 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Fons Haagmans (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlExpressionistisch
OnderwerpReligieus
IngelijstIngelijst
Afmetingen53 cm x 82 cm (h x b)
Lijst83 cm x 112 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage33
Zeer grote litho van Fons Haagmans uit 2000.
editie nr. 2/33
In prima staat.
Door het formaat van het werk ( ingelijst achter glas) is alleen afhalen in Amsterdam mogelijk.
Bezorgen eveneens mogelijk a 20ct p/km.

Stevige houten lijst met ophangdraad, in passe-partout achter glas.

Onbeschadigd.

Fons Haagmans (1948)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  NeoGeo
FA. (5)

90 verkochte items
112 cm
83 cm
82 cm
53 cm
Starttijd:08-04-2022 om 17:17
Eindtijd:15-04-2022 om 22:05
Openingsbod€ 95
ObjectlocatieAmsterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier