Bettina Lopetro - Fork (groot) - Verkocht

Bettina Lopetro - Fork (groot) kopen? Bied vanaf 20!
  • Bettina Lopetro (1965)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage9/30
In 1993 maakte Bettina Lopetro een serie grote zeefdrukken met Afrikaanse en Australische invloeden.  In prima staat!

Bettina Lopetro (1965)

Nederlands NederlandsEngels Engels Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (98)

2745 verkochte items
Alle items van deze verkoper (466)
70 cm
100 cm
Dit item is verkocht voor 18,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:09-10-2020 om 19:27
Eindtijd:29-12-2020 om 16:40
Prenthuis
28 dec. / 21:03
€ 16