Jan Schoonhoven - Formatie V

Jan Schoonhoven - Formatie V kopen? Bied vanaf 290!
Jan Schoonhoven - Formatie V kopen? Bied vanaf 290!Jan Schoonhoven - Formatie V kopen? Bied vanaf 290!Jan Schoonhoven - Formatie V kopen? Bied vanaf 290!
  • Jan Schoonhoven (1914-1994)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
StijlAbstract
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100 exemplaren
Fraaie zeefdruk van Jan Schoonhoven. Uitgebracht door galerie Beber ism de kunstenaar in 1987.  Beschreven als nr. 37 in oeuvre catalogus  Jan Schoonhoven Edities. Gesigneerd en genummerd door de kunstenaar. Nieuwstaat, uit la van een verzamelaar. Geen daglicht gezien.
U kunt het werk komen beoordelen in de schatkamer van Rotor in Gorinchem.

Het werk kan worden opgehaald, verzonden  worden per post.
Wij kunnen uw aankopen tijdens de pandemie gratis opslaan.
Ook kunnen wij uw inlijstingen verzorgen.

Sluit over 6d 22u 18m 37s
Openingsbod€ 290
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland
Starttijd:19-09-2022 om 10:13
Eindtijd:02-10-2022 om 22:09