Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984 - Verkocht

Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!Paul Huf - Foto - Flowers – gesigneerd & ingelijst - 1984  kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Paul Huf (1924-2002)
TypeFotografie
Jaartal1984
TechniekC-Print
OnderwerpStilleven
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 37 cm (h x b)
Lijst50 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNr 7 van 100
  • Een grote ingelijste foto van Paul Huf uit zijn thema ‘Flowers’ uit 1984.

    De foto is handgesigneerd, -genummerd en –gedateerd met zilverstift.

    -Techniek: Cibachrome colour print.

    -Oplage: Uitgebracht in een oplage van 100 exemplaren. Dit is nr 7.

    -Ingelijst in een metalen lijst met een zuurvrij passe-partout en glasplaat.

    -Afmetingen: Lijst, 50 x 60 cm. Beeld, 29 x 37 cm.

    -Conditie: In zeer goede staat.

    Zie ook de foto’s.

    Informatie over de kunstenaar:

    Paul Eduard Bram Huf (Amsterdam, 14 maart 1924 – aldaar, 9 januari 2002) was een Nederlands fotograaf.

    Paul Huf was de zoon van de acteur Paul Huf en Eva Bernardine de Beneditty en de broer van schrijfster Emmy Huf. Hij was jarenlang 'het boegbeeld' van de Nederlandse fotografie. Huf begon in 1946 als fotograaf bij het toneelgezelschap Comedia. Hij maakte zowel geënsceneerde studiobeelden, glamourportretten, reclamecampagnes als glossy modereportages. In de jaren vijftig werd Huf bekend doordat hij Koningin Juliana en Prins Bernhard portretteerde. Ook de foto's in de decennialang lopende reclamecampagne Vakmanschap is Meesterschap van het biermerk Grolsch waren van zijn hand.

    Naar Paul Huf zijn twee prijzen vernoemd. De “Foam Paul Huf Award” wordt jaarlijks uitgereikt aan een jong internationaal fotografietalent tot 35 jaar.

    Sinds 2002 wordt de “Grote Paul jaarlijks uitgereikt aan die fotograaf die volgens eigen vakgenoten de beste topfotograaf van dat jaar is. De Grote Paul is een hommage aan Paul Huf. In het jaar 2002 is de eerste Grote Paul aan Paul Huf zelf toegekend.

    Daarnaast heeft het Rijksmuseum Amsterdam in 2000 het Paul Huffonds ingesteld dat bestemd is voor aankopen voor de Nationale fotocollectie.

    (Bron: Wikipedia)

    Afhandeling:

    -De ingelijste foto kan afgehaald worden in Amsterdam. Dit heeft onze sterke voorkeur vanwege de kwetsbaarheid van de glasplaat en de kans op beschadiging van de foto bij eventuele glasbreuk tijdens de verzending.....

    -De foto kan aangetekend verzonden worden via PostNL.

    Verzendkosten:

    Binnen Nederland: 8,00 euro.

    Naar België: 18,50 euro.

    Vragen? Stuur even een mailtje.

    Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen.

Paul Huf (1924-2002)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  kunst_ikhebje
FA. (83)

2872 verkochte items
60 cm
50 cm
37 cm
29 cm
Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:01-10-2018 om 20:33
Eindtijd:11-10-2018 om 21:16
Theo_Ruyters
09 okt. / 09:32
€ 75