Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst - Verkocht

Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!Mieke Grooten - Foto, Stills I, II & III (drieluik) - Ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
  • Mieke Grooten (1965)
TypeFotografie
Jaartal1993
TechniekDigitale Print
IngelijstIngelijst
Afmetingen30 cm x 24 cm (h x b)
Lijst38.5 cm x 32 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Foto's van Mieke Grooten met handgemaakte stenen lijsten.

De lijsten zijn gebroken en de foto's hebben hier en daar stipjes achter het glas.

Mieke Grooten (1965)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46942 verkochte items
Alle items van deze verkoper (625)
32 cm
38.5 cm
24 cm
30 cm
Dit item is verkocht voor 172,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-07-2022 om 15:25
Eindtijd:08-08-2022 om 20:07
Shelly1984
01 aug. / 13:37
€ 150