Fotoserie Michel Krzyzanowski, Devil's Playground. - Verkocht

  • Michel Krzyzanowski (1949)
TypeFotografie
In opdracht geveild:

Fotoserie van de Museale Nederlandse Fotograaf Michel Krzyzanowski.
Achterop de lijst nog stempels van Sotheby's veilinghuis.

Titel: Devil's Playground
Jaartal: 1979
Afmetingen lijst: 73cm x 53cm
Gesigneerd: ja, handgesigneerd met potlood.
Oplage: 7/25

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan niet verzonden worden. Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Het werk kan tevens worden bezorgd door een koerier.  Bezorgkosten zijn 35 euro voor Nederland muv Zeeuws Vlaanderen/De eilanden.

Garantie:

Informatie:

Michel Krzyzanowski (1949)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46824 verkochte items
Alle items van deze verkoper (655)
Dit item is verkocht voor 400,00
Starttijd:10-08-2011 om 21:53
Eindtijd:22-08-2011 om 21:53
4Rens
13 aug. / 10:33
€ 400