Pierre Alechinsky - Foulard - Verkocht

Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!
Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!Pierre Alechinsky - Foulard kopen? Bied vanaf 450!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type3D Multiples & Objecten
Jaartal1960
Afmetingen60 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Één van de weinige overgebleven (proef)zeefdrukken van de foulard die nooit is uitgebracht! Ontworpen in 1960 als gouache op papier in opdracht van Stoomweverij De Nijverheid uit Enschede. Deze zeefdruk is op stof (acetaat) en prachtig helder van kleur.

  • 60x80 inclusief lijst
  • Gesigneerd
  • Klein scheurtje, gaatje en wat vocht plekken buiten het kader, niets wat niet eenvoudig gerestaureerd kan worden
  • Levering in overleg mogelijk
Het werk kan gedurende de veiling op afspraak bezichtigd worden in het centrum van Utrecht.

Zie foto’s/omschrijving.

Dit item is verkocht voor 517,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-09-2022 om 16:58
Eindtijd:02-10-2022 om 19:48
JeroenBuyle
20 sep. / 22:07
€ 450