Gert Strengholt - Fragmeneten III

Gert Strengholt - Fragmeneten III kopen? Bied vanaf 25!
Gert Strengholt - Fragmeneten III kopen? Bied vanaf 25!Gert Strengholt - Fragmeneten III kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1098)
  • Gert Strengholt (1948)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1996
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage18 exemplaren
Vroeg werk van Gert Strengholt.
Gesigneerd en genummerd.
U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.
Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.
Ophalen met passe partout, verzenden zonder.

Gert Strengholt (1948)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (87)

2092 verkochte items
65 cm
52 cm
Starttijd:16-05-2022 om 10:39
Eindtijd:29-05-2022 om 10:15
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland