Francine Steegs - Verlichting van azuur

Francine Steegs - Verlichting van azuur kopen? Bied vanaf 25!
Francine Steegs - Verlichting van azuur kopen? Bied vanaf 25!Francine Steegs - Verlichting van azuur kopen? Bied vanaf 25!Francine Steegs - Verlichting van azuur kopen? Bied vanaf 25!Francine Steegs - Verlichting van azuur kopen? Bied vanaf 25!Francine Steegs - Verlichting van azuur kopen? Bied vanaf 25!Francine Steegs - Verlichting van azuur kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

238 verkochte items
Alle items van deze verkoper (9)
  • Francine Steegs (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen32 cm x 36 cm (h x b)
Passe-partout50 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage8/20
Op te halen (nabij station Boxtel)of verzenden via post

Francine Steegs (1957)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  BonaMi
FA. (22)

238 verkochte items
80 cm
50 cm
36 cm
32 cm
Starttijd:26-06-2022 om 09:41
Eindtijd:05-07-2022 om 21:27
Openingsbod€ 25
ObjectlocatieBoxtel, Nederland
VerzendingAlleen binnen Nederland