Francoise Deberdt - La fille et le canard

Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!
Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!Francoise Deberdt - La fille et le canard kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Francoise Deberdt (1934)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen65 cm x 48 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Conditie: uitstekend.
Oplage 3/150.
Papiersoort: Arches.
Afmeting afbeelding: 44 x 34 cm.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Gecombineerde verzending mogelijk t/m 4 lithografieën.

Francoise Deberdt (1934)

Alle items van deze kunstenaar(1)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
48 cm
65 cm
Starttijd:21-06-2022 om 23:18
Eindtijd:29-06-2022 om 19:13
Openingsbod€ 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland