Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho

Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 40!
Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 40!Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 40!Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
  • Francoise Magrangeas (1949-2011)
Jaartal1981
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13

Karakteristiek werk van Francoise Magrangeas.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (‘81) en genummerd (5/13).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede conditie.  Blad heeft ingelijst gezeten want in verso zitten taperesten langs de zijkanten en bovenkant.

Afmetingen: 55cm x 44cm

Blad heeft ingelijst gezeten want in verso zitten taperesten langs de zijkanten en bovenkant.

Francoise Magrangeas (1949-2011)

Alle items van deze kunstenaar Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
55 cm
44 cm

Starttijd:26-12-2020 om 17:22
Eindtijd:09-01-2021 om 20:00
Openingsbod€ 40
ObjectlocatieDiemen, Nederland