Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho

Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 30!
Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 30!Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 30!Francoise Magrangeas - Chassés-Croisés, litho kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
Alle items van deze verkoper (232)
  • Francoise Magrangeas (1949-2011)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1981
TechniekLitho
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage13

Karakteristiek werk van Francoise Magrangeas.  Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld, gedateerd (‘81) en genummerd (5/13).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO; in goede conditie.

Afmetingen: 55cm x 44cm

Blad heeft ingelijst gezeten want in verso zitten taperesten langs de zijkanten en bovenkant.

Francoise Magrangeas (1949-2011)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  Rosser
FA. (169)

2989 verkochte items
55 cm
44 cm
Starttijd:22-06-2022 om 16:07
Eindtijd:04-07-2022 om 19:42
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieDiemen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa