Frank Lejeune - Abstract

Frank Lejeune - Abstract kopen? Bied vanaf 25!
Frank Lejeune - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Frank Lejeune - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Frank Lejeune - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Frank Lejeune - Abstract kopen? Bied vanaf 25!Frank Lejeune - Abstract kopen? Bied vanaf 25!
  • Frank Lejeune (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1995
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen30 cm x 21 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage553/999
Frank Lejeune (1952) is autodidact. Zelf vindt hij dat zijn stijl eigenlijk nergens onder is te brengen. Als we dat toch proberen dan is komt de stijl hoogstwaarschijnlijk het dichtst bij abstract met soms figuratieve elementen in felle kleuren met veel expressie.

Bezichtiging van het kavel is altijd mogelijk. Alle contactinformatie kunt op onze eigen website vinden. Eventuele schade en oneffenheden zichtbaar op de foto’s maken onderdeel van de beschrijving.

Ref:MVK21903
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden.

Het werk is over het algemeen in een goede staat

Frank Lejeune (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  ArtDumay
FA. (29)

Lid sinds 2021
728 verkochte items
Alle items van deze verkoper (35)
21 cm
30 cm
Starttijd:23-11-2022 om 15:08
Eindtijd:29-11-2022 om 20:50
Openingsbod € 25
ObjectlocatieNuenen,  Nederland
VerzendingAlleen per koerier