Frank Lejeune - Compositie - Verkocht

Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!
Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!Frank Lejeune - Compositie kopen? Bied vanaf 33!
  • Frank Lejeune (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Conditie: uitstekend.
Oplage: 113/250.
Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Frank Lejeune (1952)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (4)

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (29)

Lid sinds 2017
1564 verkochte items
Alle items van deze verkoper (93)
93 cm
63 cm
Dit item is verkocht voor 37,95 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:10-12-2022 om 23:12
Eindtijd:20-12-2022 om 19:03
Praet
20 dec. / 13:45
€ 33