Frank Lejeune - Expectation

Frank Lejeune - Expectation kopen? Bied vanaf 250!
  • Frank Lejeune (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 cm x 150 cm (h x b)
Lijst120 cm x 170 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageBeperkt
Groot kleurrijk en fraai modern ingelijst werk dat tot mijn pensionering altijd in mijn kantoor heeft gehangen. Het werk heeft een editienummer. Iedere zeefdruk is anders omdat Lejeune na het drukken het werk met verf en pastelpotlood individueel afwerkt.

Frank Lejeune (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (4)
Geplaatst door  Rudolphus

Lid sinds 2020
0 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
170 cm
120 cm
150 cm
100 cm
Starttijd:27-07-2022 om 13:39
Eindtijd:05-08-2022 om 21:38
Openingsbod € 250
ObjectlocatieDen Haag,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie