Frank lejeune, zeefdruk zonder lijst, Titel

Frank lejeune, zeefdruk zonder lijst, Titel  kopen? Bied vanaf 40!

Verkoopprijs: € 40,00

Frank lejeune, zeefdruk zonder lijst, Titel  kopen? Bied vanaf 40!Frank lejeune, zeefdruk zonder lijst, Titel  kopen? Bied vanaf 40!Frank lejeune, zeefdruk zonder lijst, Titel  kopen? Bied vanaf 40!

Geplaatst door  VanBellenArt
FA. (1)

953 verkochte items
  • Frank Lejeune (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: “ Lakota people "
Afmetingen beeld: h. 77 cm x b. 77 cm (Blad: 94  cm x 89 cm)
Gesigneerd: Ja, met potlood
Oplage: 94/150
Ingelijst: Nee
Materiaal: zeefdruk op papier
Conditie: In nieuwstaat

Dit item is verkocht voor 40,00

Starttijd:18-11-2014 om 10:02
Eindtijd:25-11-2014 om 10:02

Biedingen (1):

modernekunstonline
25 nov. / 09:08
€ 40