Frank Lejeune - zonder titel

Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!
Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!Frank Lejeune - zonder titel kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Frank Lejeune (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 93 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage250
Conditie: uitstekend.
Oplage: 113/250.
Wordt zorgvuldig verpakt en verzekerd verzonden.

Frank Lejeune (1952)

Alle items van deze kunstenaar(7)
FA. (27)

Lid sinds 2017
1467 verkochte items
93 cm
63 cm
Starttijd:13-07-2022 om 20:38
Eindtijd:20-07-2022 om 21:09
Openingsbod€ 50
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland