Frank Lejeune,Zeefdruk op papier in lijst, First visit Toscane - Verkocht

Frank Lejeune,Zeefdruk op papier in lijst, First visit Toscane kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Frank Lejeune,Zeefdruk op papier in lijst, First visit Toscane kopen? Bied vanaf 75!Frank Lejeune,Zeefdruk op papier in lijst, First visit Toscane kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  vanbellencolour
FA. (19)

1052 verkochte items
Alle items van deze verkoper (8)
  • Frank Lejeune (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar Frank Lejeune

Techniek zeefdruk op papier ingelijst

Titel First visit Toscane

Oplage 97/150

Afmeting 70 x70

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:05-01-2017 om 00:01
Eindtijd:10-01-2017 om 00:01
b44c
09 jan. / 04:11
€ 75