FA. (1)

Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk BIRDS BY NIGHT Handgesigneerd.

Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk BIRDS BY NIGHT Handgesigneerd. kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
Alle items van deze verkoper (48)
  • Frank Lengvenius (1952)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie en grote kleurenzeefdruk van Frank Lengvenius.

Afmeting blad  100x 50 cm in nieuwstaat.

handgesigneerd.
Dit item valt onder de margeregeling

Frank Lengvenius (1952)

Alle items van deze kunstenaar(10)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (14)

1065 verkochte items
100 cm
50 cm
Sluit over 8d 3u 25m 22s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:03-07-2022 om 00:39
Eindtijd:12-07-2022 om 21:42