Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk VOGELS Handgesigneerd

Frank Lengvenius - Kleurenzeefdruk VOGELS Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 35!
  • Frank Lengvenius (1952)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 100 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie en grote kleurenzeefdruk van Frank Lengvenius.

Afmeting blad 100x 50 cm in nieuwstaat.
handgesigneerd.

Frank Lengvenius (1952)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  Hans1951
FA. (15)

1096 verkochte items
Alle items van deze verkoper (60)
100 cm
50 cm
Sluit over 1d 19u 56m 37s
Openingsbod€ 35
ObjectlocatieSNEEK, Nederland
Starttijd:18-09-2022 om 07:57
Eindtijd:27-09-2022 om 22:30