Frank Lengvenius, titel "Samen" - Verkocht

Frank Lengvenius, titel "Samen" kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Geplaatst door  koc
FA. (3)

107 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Frank Lengvenius (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Frank Lengvenius

Titel: "Samen"

80x70cm

68/100

Gesigneerd

Ingelijst

Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:08-06-2016 om 15:49
Eindtijd:15-06-2016 om 15:49
eddyarickx
15 jun. / 11:19
€ 45