Frank Lengvenius, zeefdruk - Verkocht

Frank Lengvenius, zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 10,00

Frank Lengvenius, zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!Frank Lengvenius, zeefdruk kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artisjok
FA. (2)

90 verkochte items
  • Frank Lengvenius (1952)
GesigneerdHandgesigneerd

Zeefdruk van Frank Lengvenius, handgesigneerd, oplage 78/100, nooit ingelijst geweest, beeldmaat: 35 x 37, bladmaat: 55,5 x 50.

verzendkosten € 10,-

Dit item is verkocht voor 10,00
Starttijd:09-06-2014 om 13:47
Eindtijd:16-06-2014 om 13:47
Biedingen (3)
Whjsteenbeek
16 jun. / 11:19
€ 10
hermineverliefde
11 jun. / 22:53
€ 5
bram86
11 jun. / 00:28
€ 1