Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957

Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 199!
Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 199!Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 199!Frank Lodeizen - Houtsnede: de dichter Lucebert - 1957 kopen? Bied vanaf 199!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1957
TechniekHout/Linosnede
OnderwerpPortret
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 21 cm (h x b)
Passe-partout65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Houtsnede  van Frank Lodeizen. Jaartal: 1957. Portret van de dichter Lucebert. Oplage: 3/10.
Afmetingen blad incl passepartout: H65 x b50cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b21cm.
Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.

In goede staat. Wat vlekjes op de passepartout. het blad is in werkelijkheid iets geliger. Dit komt niet helemaal goed over op de foto.

Frank Lodeizen (1931-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (174 )

5502 verkochte items
Alle items van deze verkoper (305)
50 cm
65 cm
21 cm
40 cm
Starttijd:06-09-2022 om 17:13
Eindtijd:12-09-2022 om 22:43
Openingsbod € 199
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland