Frank Lodeizen - Zeefdruk, handingekleurd: Zigeuners uit Amsterdam - 1989

Frank Lodeizen - Zeefdruk, handingekleurd: Zigeuners uit Amsterdam - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Frank Lodeizen - Zeefdruk, handingekleurd: Zigeuners uit Amsterdam - 1989 kopen? Bied vanaf 55!Frank Lodeizen - Zeefdruk, handingekleurd: Zigeuners uit Amsterdam - 1989 kopen? Bied vanaf 55!Frank Lodeizen - Zeefdruk, handingekleurd: Zigeuners uit Amsterdam - 1989 kopen? Bied vanaf 55!
Vergelijkbaar item plaatsen
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekZeefdruk
DragerPapier
StijlModern
OnderwerpFiguren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk met de hand ingekleurd van Frank Lodeizen. Uit de portfolio: "Zigeuners uit Amsterdam". Jaartal: 1989. Uitgegeven door Jaski Art Gallery in 1989. Dit exemplaar stamt uit een van de slechts 50 deluxe portfolio’s  waarvan de zeefdrukken met de hand zijn gekleurd. Materiaal: Vélin Arches 250gr. (ongesneden).

Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.

Afmetingen blad: H38 x b56.5cm. Afmetingen voorstelling: H29.5 x b41.5cm. 
Het werk is rechts onderaan gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
ConditieZeer Goed

In zeer goede staat

GarantieBij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item

De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.

Frank Lodeizen (1931-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  KiewitKunstonder100euro
FA. (32 )

Lid sinds 2014
955 verkochte items
Alle items van deze verkoper (293)
Pinterest
56.5 cm
38 cm
Veiling is afgelopen
VEILINGGEGEVENS
Starttijd:07-11-2022 om 22:39
Eindtijd:13-11-2022 om 19:28
Openingsbod € 55
Veilingkosten: 15%
AfhalenJa is mogelijk
Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
VerzendingWereldwijd

Nog geen account?
Door een gratis account aan te maken kunt u bieden op {{numberOfItems}} items of zelf een item in de veiling plaatsen.