Frank Lodeizen - Zigeuners uit Amsterdam

Frank Lodeizen - Zigeuners uit Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
Frank Lodeizen - Zigeuners uit Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Zigeuners uit Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Zigeuners uit Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Zigeuners uit Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Zigeuners uit Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Zigeuners uit Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!Frank Lodeizen - Zigeuners uit Amsterdam kopen? Bied vanaf 50!
  • Frank Lodeizen (1931-2013)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1989
TechniekHandgekleurd
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38.5 cm x 56.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie handingekleurde zeefdruk uit speciale Romeins genummerde oplage van 50. Dit is nummer 11.   Afmeting blad is 38,5 x 56,5 cm. Afbeelding  29,5 x 41,5 cm.

Zeefdruk is in goede staat, nooit gelijst geweest.

Frank Lodeizen (1931-2013)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (10)
Geplaatst door  kunstpeer
FA. (26 )

287 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
56.5 cm
38.5 cm
Starttijd:12-08-2022 om 16:59
Eindtijd:21-08-2022 om 20:17
Openingsbod € 50
ObjectlocatieUden,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa