Frank Lubbers, houtsnede, beginsel van Kaltwasser - Verkocht

Frank Lubbers, houtsnede, beginsel van Kaltwasser kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 7,00

Frank Lubbers, houtsnede, beginsel van Kaltwasser kopen? Bied vanaf 1!Frank Lubbers, houtsnede, beginsel van Kaltwasser kopen? Bied vanaf 1!Frank Lubbers, houtsnede, beginsel van Kaltwasser kopen? Bied vanaf 1!Frank Lubbers, houtsnede, beginsel van Kaltwasser kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  PopmaPrima
FA. (6)

Lid sinds 2017
104 verkochte items
  • Frank Lubbers (1946)
GesigneerdHandgesigneerd

Frank Lubbers

Houtsnede

Oplage 1/10

Titel: het beginsel van Kaltwasser IV

L.o. voluit gesigneerd en gedateerd 1982

Papiermaat 42 x 59 cm

vochtplekje rechtsboven in het papier

Dit item is verkocht voor 7,00
Starttijd:21-02-2018 om 23:37
Eindtijd:26-02-2018 om 19:37
Biedingen (4)
lvdv
26 feb. / 19:31
€ 7
herve
26 feb. / 19:31
€ 5
lvdv
26 feb. / 19:31
€ 3
herve
26 feb. / 11:35
€ 1