Frank Slabbinck - I go my way

Frank Slabbinck - I go my way kopen? Bied vanaf 150!
Frank Slabbinck - I go my way kopen? Bied vanaf 150!Frank Slabbinck - I go my way kopen? Bied vanaf 150!Frank Slabbinck - I go my way kopen? Bied vanaf 150!Frank Slabbinck - I go my way kopen? Bied vanaf 150!Frank Slabbinck - I go my way kopen? Bied vanaf 150!
  • Frank Slabbinck (1942)
Jaartal2022
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen70 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Handgekleurde Giclée Kleine editie van 20 expl.
Elk exemplaar is  met de hand bij gewerkt, en dus uniek.
Op de rugzijde een originele potloodtekening.

Handgekleurde Giclée van Frank Slabbinck.

Kleine editie van 20 stuks, allen met de hand bijgewerkt.
Elk werk is compleet anders, en uniek.
Afmetingen H 70cm breedte 55cm

Frank Slabbinck (1942)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kzienier
FA. (1)

14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
55 cm
70 cm
Starttijd:18-07-2022 om 10:05
Eindtijd:23-07-2022 om 20:50
Openingsbod € 150
ObjectlocatieBrugge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa