Frank Slabbinck - Power

Frank Slabbinck - Power kopen? Bied vanaf 490!
Frank Slabbinck - Power kopen? Bied vanaf 490!Frank Slabbinck - Power kopen? Bied vanaf 490!Frank Slabbinck - Power kopen? Bied vanaf 490!Frank Slabbinck - Power kopen? Bied vanaf 490!Frank Slabbinck - Power kopen? Bied vanaf 490!Frank Slabbinck - Power kopen? Bied vanaf 490!Frank Slabbinck - Power kopen? Bied vanaf 490!Frank Slabbinck - Power kopen? Bied vanaf 490!
  • Frank Slabbinck (1942)
Jaartal2015
TechniekAcryl
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen100 cm x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Original painting by Frank Slabbinck.
"Power"
100cm x 80cm
Acryl on canvas.

Frank Slabbinck (1942)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Kzienier
FA. (1)

14 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
80 cm
100 cm
Starttijd:01-06-2022 om 23:08
Eindtijd:07-06-2022 om 19:36
Openingsbod € 490
ObjectlocatieBrugge,  België
VerzendingAlleen binnen Europa