Frank Van den Broeck - kleurenlitho - Vissi d'arte, vissi d'amore - Verkocht

Frank Van den Broeck - kleurenlitho - Vissi d'arte, vissi d'amore kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 55,00

Frank Van den Broeck - kleurenlitho - Vissi d'arte, vissi d'amore kopen? Bied vanaf 50!Frank Van den Broeck - kleurenlitho - Vissi d'arte, vissi d'amore kopen? Bied vanaf 50!Frank Van den Broeck - kleurenlitho - Vissi d'arte, vissi d'amore kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  portefeuille

20 verkochte items
  • Frank van den Broeck (1950)
GesigneerdHandgesigneerd

schitterend blad grafiek in mint condition

49,5 x 66 cm bladformaat
   36 x 53 cm beeld

in potlood genummerd 1/17 en gesigneerd 1989

nooit ingelijst geweest of aan daglicht blootgesteld, uniek exemplaar, zelden op de markt

Werk van Van den Broeck is opgenomen in alle belangrijke musea en privé- en bedrijfscollecties in Nederland en daarbuiten

Solotentoonstellingen in

- Stedelijk Museum Amsterdam 1984 en 1991
- Bonnefantenmuseum Maastricht, 1989, 1993 en 2002
- De Pont Stichting Tilburg, 1994
- Galerie Slewe, Amsterdam 1996, 1999, 1993,2002 en 2006

ivm kwetsbaarheid liefst ophalen in Amsterdam

Dit item is verkocht voor 55,00
Starttijd:30-05-2017 om 16:11
Eindtijd:13-06-2017 om 16:11
Biedingen (2)
EHNH
09 jun. / 23:54
€ 55
fabiolacarolina
07 jun. / 22:53
€ 50