Franky De Coninck - zonder titel - Verkocht

Franky De Coninck - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
Franky De Coninck - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!Franky De Coninck - zonder titel kopen? Bied vanaf 1!
  • Franky De Coninck (1957)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1987
StijlRealistisch
OnderwerpTekst
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen88 cm x 63 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage1/40
Fraaie zeefdruk van Franky DeConinck. Gesigneerd en genummerd in potlood.

Hier en daar wat kleine krasjes/gebruiksproren maar prima toonbaar

Franky De Coninck (1957)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (97 )

2602 verkochte items
Alle items van deze verkoper (449)
63 cm
88 cm
Dit item is verkocht voor 1,15 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:26-09-2022 om 14:58
Eindtijd:09-10-2022 om 22:01
JohannavanDijk
02 okt. / 07:54
€ 1