Frans Boers - GOLEM /// ETS VAN FRANS BOERS - Verkocht

Frans Boers - GOLEM /// ETS VAN FRANS BOERS kopen? Bied vanaf 10!
Frans Boers - GOLEM /// ETS VAN FRANS BOERS kopen? Bied vanaf 10!Frans Boers - GOLEM /// ETS VAN FRANS BOERS kopen? Bied vanaf 10!Frans Boers - GOLEM /// ETS VAN FRANS BOERS kopen? Bied vanaf 10!Frans Boers - GOLEM /// ETS VAN FRANS BOERS kopen? Bied vanaf 10!Frans Boers - GOLEM /// ETS VAN FRANS BOERS kopen? Bied vanaf 10!Frans Boers - GOLEM /// ETS VAN FRANS BOERS kopen? Bied vanaf 10!Frans Boers - GOLEM /// ETS VAN FRANS BOERS kopen? Bied vanaf 10!
  • Frans Boers (1914-1987)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 8 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Deze ets lijkt haast nonchalant gemaakt en slordig afgedrukt, maar heeft ondertussen wel een krachtige uitstraling. Het werk is voluit gesigneerd met potlood  en datzelfde geldt voor de betiteling en oplagevermelding. Golem wordt in prentcollecties wel genoemd als ets van Frans Boers. maar afbeeldingen zijn niet aangetroffen.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:28-07-2018 om 21:19
Eindtijd:11-08-2018 om 11:10
Biedingen (3)
Jamaica
11 aug. / 10:47
€ 20
Marquet
11 aug. / 10:47
€ 15
Jamaica
11 aug. / 10:10
€ 10