FA. (2)

Frans de Haas - Schildersles

Frans de Haas - Schildersles kopen? Bied vanaf 60!
Frans de Haas - Schildersles kopen? Bied vanaf 60!Frans de Haas - Schildersles kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
  • Frans de Haas (1934-2007)
Jaartal1981
TechniekHout/Linosnede
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 70 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageE/A (Epreuve d'Artist) 11/12
Mooie Linodruk van Frans de Haas.Bijzondere uitgave: Eigen druk.Kleine oplage.Handgesigneerd met potlood rechts onder.

In goede staat.

Frans de Haas (1934-2007)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  ArtAtelier

125 verkochte items
70 cm
50 cm
Starttijd:24-11-2018 om 21:27
Eindtijd:01-12-2018 om 22:46
Openingsbod€ 60
ObjectlocatieWierden, Nederland