Frans Everbag - kleurenets - Reguliersgracht bij de Keizersgracht - Verkocht

Frans Everbag - kleurenets - Reguliersgracht bij de Keizersgracht kopen? Bied vanaf 75!

Verkoopprijs: € 75,00

Frans Everbag - kleurenets - Reguliersgracht bij de Keizersgracht kopen? Bied vanaf 75!Frans Everbag - kleurenets - Reguliersgracht bij de Keizersgracht kopen? Bied vanaf 75!Frans Everbag - kleurenets - Reguliersgracht bij de Keizersgracht kopen? Bied vanaf 75!Frans Everbag - kleurenets - Reguliersgracht bij de Keizersgracht kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Frans Everbag (1877-1947)
GesigneerdHandgesigneerd

Kleurenets uit ca. 1926 met een Amsterdams stadsgezicht.

potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 110 linksonder.

Beeldmaat 16 x 22,5 cm. Bladmaat 20,3 x 26,6 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 75,00
Starttijd:01-10-2017 om 20:50
Eindtijd:15-10-2017 om 19:50
PietSerton
04 okt. / 20:07
€ 75