Frans Hens - Ets - Voiliers - Verkocht

Frans Hens - Ets - Voiliers kopen? Bied vanaf 30!

Verkoopprijs: € 30,00

Frans Hens - Ets - Voiliers kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets - Voiliers kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets - Voiliers kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets - Voiliers kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets - Voiliers kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets - Voiliers kopen? Bied vanaf 30!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (27)

Lid sinds 2017
1463 verkochte items
Alle items van deze verkoper (94)
  • Frans Hens (1856-1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Conditie: goed.

Afmetingen: Vel: 40 x 54 cm. Afbeelding: 19 x 24 cm.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Frans Hens (1856-1928)

Alle items van deze kunstenaar
FA. (27)

Lid sinds 2017
1463 verkochte items
Dit item is verkocht voor 30,00
Starttijd:28-01-2018 om 00:04
Eindtijd:01-02-2018 om 21:04
sss3
01 feb. / 20:35
€ 30