Frans Hens - Le Voilier en Mer - Verkocht

Frans Hens - Le Voilier en Mer kopen? Bied vanaf 15!

Verkoopprijs: € 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans Hens - Le Voilier en Mer kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Voilier en Mer kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Voilier en Mer kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Voilier en Mer kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Voilier en Mer kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Voilier en Mer kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Voilier en Mer kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Voilier en Mer kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (25)

Lid sinds 2017
1408 verkochte items
Alle items van deze verkoper (61)
  • Frans Hens (1856-1928)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 53 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage50

Nummer: 14. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Papiersoort: Hahnemühle..

Afmeting afbeelding: 16 x 24 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Dit item is verkocht voor 17,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:19-03-2020 om 23:01
Eindtijd:22-03-2020 om 21:03
Kwakmania
20 mrt. / 15:23
€ 15