Frans Holst - ets - Vieux logis à Bruges - Verkocht

Frans Holst - ets - Vieux logis à Bruges kopen? Bied vanaf 20!

Verkoopprijs: € 20,00

Frans Holst - ets - Vieux logis à Bruges kopen? Bied vanaf 20!Frans Holst - ets - Vieux logis à Bruges kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Frans Holst (1876-1935)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets van deze Belgische kunstenaar.

Gesigneerd rechtsonder.

Beeldmaat 36 x 29 cm. Bladmaat 66 x50 cm. Losbladig.

Verso getiteld en gesigneerd.

Dit item is verkocht voor 20,00
Starttijd:26-01-2018 om 21:14
Eindtijd:10-02-2018 om 19:14
hansvl
10 feb. / 13:24
€ 20