950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Schilderij |
Kunstenaar: Frans Jacob Diederich Boers
Techniek: olieverf op doek
Voorstelling: ezeltjes
Gesigneerd: rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 70 x 50 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis
Inclusief lijst in goede staat
Objectlocatie | Nieuwersluis, Nederland |
Starttijd | 11-5-2017 om 15:11 |
Eindtijd | 13-5-2017 om 20:11 |