Henk van der Vet - Anthony Fokker - Zeefdruk/Screenprint
Peter Nagel - Kleurenzeefdruk DE VLIEGER Handgesigneerd
14k wit gouden ring met smaragd en single cut geslepen diamant 0.16ct - rm 17.75
Wouter Stips - Kleurenzeefdruk LOVE MY CAT --- HANDGESIGNEERD
Type kunstwerk | Schilderij |
Flowers III (Frans Jansen)
Beeldformaat: 45 x 65 cm Formaat incl. wissellijst en passepartout: 60 x 80 cm Techniek: acryl, gemengd Gesigneerd: Frans Jansen '92 Conditie: zeer goed Herkomst: Ars Hospitalis Amersfoort Verzending binnen Nederland: 15 euro
Frans Jansen studeerde aan de AKI te Enschede. Woont en werkt tegenwoordig als beeldend kunstenaar en architect in Assen.
Starttijd | 24-11-2014 om 11:44 |
Eindtijd | 30-11-2014 om 11:44 |